Csak, hogy akár itt is leírhatjuk ki mikor ér rá Raid-ni.
-
ma 5-6 fele ki érne ra ?
-
Ma este jön valaki Raid-elni? 11-től leszek.
JavaScript is required to use Bungie.net
Your role as a moderator enables you immediately ban this user from messaging (bypassing the report queue) if you select a punishment.